Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Galaxy Geforce GTX550 Ti Display4 czyli ekonomiczna karta z portami na cztery monitory

Galaxy Geforce GTX550 Ti Display4 czyli ekonomiczna karta z portami na cztery monitory

Galaxy - logoWprawdzie o firmie Galaxy zbyt często nie słyszymy jednak od czasu do czasu wypływają na światło dzienne wypływają jej „nietypowe” pomysły. Ostatnio np. na rynku azjatyckim pojawiła się specjalna odmiana karty graficznej z serii nVidia Geforce GTX550 Ti – Galaxy Geforce GTX550 Ti Display4. O ile zatem wydajność tego typu kart znamy w praktyce od dawna (test Zotac Geforce GTX550 Ti AMP!) o tyle co najmniej dziwić może tutaj fakt zastosowania specjalnej wersji coolera GPU (z demontowalnym wentylatorem), wysokich taktowań (GPU: 950 MHz, GDDR5: 4100 MHz) oraz aż czterech portów DVI z tyłu takiej karty.

Cóż, nie da się ukryć, że taka koncepcja Geforce GTX550 Ti jest co najmniej nietypowa. Póki co można ją spotkać tylko na rynku azjatyckim jednak jeśli ktoś byłby zainteresowany to karta Galaxy Geforce GTX550 Ti Display4 kosztowałaby ok. 160 dolarów (bez VAT-u).

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*