Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Galaxy Geforce GTX 750 Ti HOF – killer ze średniej półki?

Galaxy Geforce GTX 750 Ti HOF – killer ze średniej półki?

Galaxy Geforce GTX 750 Ti Hall of Fame

O firmie Galaxy zbyt często nie słyszymy ale jak słyszmy, to zwykle są to aktualności IT jak najbardziej pozytywne. Przykładowo ostatnio jej ofertę zasilił nietypowy model karty graficznej – Geforce GTX 750 Ti HOF (HOF = Hall of Fame). Po pierwsze jak na Galaxy będzie on miał najprawdopodobniej stockowe taktowania (1020 MHz dla GPU i efektywne 5400 MHz dla pamięci GDDR5). Po drugie Galaxy Geforce GTX 750 Ti HOF wyposażono w przeogromny cooler GPU jak na taką raczej…niedużą kartę. Ładnych kilka cm tego coolera GPU po prostu…wystaje poza obrys PCB (patrz poniższe zdjęcie). Na szczęście zastosowano tutaj także dedykowany backplate do karty więc nie powinno być problemu z uginaniem się PCB.

Galaxy Geforce GTX 750 Ti Hall of Fame

Cóż, jakby na pocieszenie mamy tutaj fakt, że nie musimy podłączać żadnego dodatkowego złącza zasilania (karta cechuje się poborem prądu na poziomie do 75W). Sugerowanych cen oczywiście na razie podano co po części może wynikać stąd, że obecnie zaplanowano premierę Galaxy Geforce GTX 750 Ti HOF jedynie na rynku azjatyckim…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*