Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Galaxy Gamer czyli karty graficzne dla…graczy

Galaxy Gamer czyli karty graficzne dla…graczy

Galaxy Gamer

Uwaga! Uwaga! Firma Galaxy zaprezentowała ostatnio innowacyjną serię kart graficznych – Gamer. Jest to seria kart graficznych (obecnie znamy tylko model GTX 760) dedykowana specjalnie dla…graczy komputerowych. Tak, tak. To nie żart ani wcześniejszy prima aprilis ;) Zorganizowano ponoć nawet specjalną konferencję prasową poświęconą kartom graficznym dedykowanym dla graczy komputerowych. Czym się wyróżnia ta seria na tle innych kart niededykowanych graczom? Ot, chociażby „gamingowym” charakterem napisu „Gamer” na obudowie karty ;)

Galaxy Gamer

W jaki sposób napis Gamer wpłynie na wydajność tych kart? Czy dzięki temu napisowi gracz komputerowy będzie wiedział, że jego karta graficzna jest idealna do gier? A może po prostu firma Galaxy zapomniała, że karty graficzne od zawsze były używane w większości przez graczy i sama sobie chce przypomnieć o swojej „misji”? Cóż, jakby nie patrzeć dziwne podejście marki ale za to śmieszne ;)

Źródło: TechPowerUp.com / Expreview.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*