Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Func F-Series 10 R2 czyli nowe podkładki tańszej generacji

Func F-Series 10 R2 czyli nowe podkładki tańszej generacji

Func F-Series 10 R2

Wprawdzie firmę Func na naszym rynku kojarzymy przede wszystkim z myszkami i słuchawkami ale jej portfolio obejmuje także i inne produkty. Przykładowo ostatnio zdecydowała się ona na odświeżenie serii podkładek pod myszki F-Series 10. Tak właśnie narodziła się seria podkładek FS 10 R2 czyli kolokwialnie twierdząc „nowe podkładki tańszej generacji”. Są to jednostronne, antypoślizgowe podkładki o gładkiej powierzchni i grubości rzędu 2 mm. Dostępne są one w trzech różnych rozmiarach: M, L (33 x 25 cm) oraz XL (38 x 29 cm).

Rozmiar podkładki M oficjalnie nie jest jeszcze podany, jednak jak widać na powyższym zdjęciu podkładka ta jest proporcjonalnie mniejsza od wersji L tak jak wersja L jest mniejsza od XL. Sugerować zatem można się, że F-Series 10 R2 M ma wymiary 29 x 21 cm, jednak warto by też poczekać na oficjalne informacje od producenta…

Func F-Series 10 R2W zależności od interesującego nas modelu podkładki musimy się przygotować na wydatek rzędu odpowiednio 13 / 14 / 15 dolarów (bez VAT-u). Cóż, jakby nie patrzeć faktycznie teraz to są podkładki bardziej przystępne cenowo.

Źródło: Func.net / Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*