Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Fractal Design Node 304 White – białe maleństwo do HTPC

Fractal Design Node 304 White – białe maleństwo do HTPC

Fractal Design Node 304 White

Niemal rok temu forma Fractal Design poszerzyła swoją flotę obudów o modele Node 304 oraz Node 605. Tuż przed tegorocznymi nadchodzącymi wakacjami szwedka marka zdecydowała się także na wprowadzenie czegoś dla zwolenników bieli. Mowa tuta o modelu obudowy Node 304 White. Jak nietrudno się domyślić jest to po prostu kolorystyczna inwersja względem obecnie dostępnej wersji. Obudowa ta jest zatem niemal cała biała ale np. moduły na dyski są czarne. Poza tym większych zmian raczej nie stwierdzono.

Fractal Design Node 304 WhiteObudowy Fractal Design Node 304 White powinny trafić na rynek w lipcu bieżącego roku. Za taki białe „maleństwo do HTPC” przyjdzie nam zapłacić ok. 70 euro (sugerowana cena detaliczna).

Źródło: Fractal-Design.com

3 komentarze

  1. śledzę te wpisy i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że są dwa zupełnie odmienne nurty, jedne do spore obudowany, które służyć mają podstawki, a drugie to właśnie takie nie wiadomo co…

    jakbym miał stacjonarny trzymać w takim małym pudełku to bym sobie kupił laptopa, wygląda bardziej jak bank danych niż komputer, jestem na nie… ostatni ARC Midi Tower lepszy :)

  2. super, czyli zrobiłem z siebie idiotę, ekstra.. ale tak masz rację

Leave a Comment

*