Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Fractal Design Define XL R2 – nowy wyciszony kolos

Fractal Design Define XL R2 – nowy wyciszony kolos

Fractal Design Define XL R2 Titanium Grey

Firma Fractal Design wprowadziła ostatnio do swojej oferty nie lada gratkę dla zwolenników potężnych wyciszonych obudów w stylu Define XL.  Producent ten poszerzył bowiem swoje portfolio o model Define XL R2. Ta potężna obudowa (559 x 232x 637 mm – wysokość x szerokość x długość) oferuje pod niektórymi względami jeszcze więcej aniżeli „pierwowzór”. Wystarczy tutaj wspomnieć chociażby o kompatybilności z płytami głównymi zarówno E-ATX jak i XL-ATX czy też znacznie lepszym możliwościom montażu chłodzenia wodnego (na dzień dobry miejsce na dwie chłodnice) co zawdzięczamy m.in.  modularnemu systemowi koszyków na dyski (znanemu z modelu Define R4).

Fractal Design Define XL R2

Na razie nie jest jeszcze znana oficjalna sugerowana cena detaliczna Fractal Design Define XL R2, jednak wiadomo, że nie będzie to najtańsza konstrukcja na rynku. Wiadomo także, że obudowa Fractal Design Define XL R2 dostępna będzie w dwóch wariantach kolorystycznych (Black Pearl oraz Titanium Grey) oraz że nie pojawi się na rynku w tym roku a na początku przeszłego. Cóż, czekamy.

Źródło: FractalDesign.com

Trackbacks for this post

  1. Fractal Design Arc Midi R2 - jeszcze lepsza obudowa komputerowa | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] tak dawno temu zapowiadaliśmy kolejnego wyciszonego “kolosa” od Fractal Design (model Define XL R2) a już wiadomo, że firma…
  2. Fractal Design Define XL R2 - premiera obudowy | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] potężnej i fabrycznie wyciszonej obudowy od Fractal Design w wersji “XXL” – Define XL R2 – trafił niedawno na…

Leave a Comment

*