Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Fractal Design Define R4 – (r-)ewolucja Define R3

Fractal Design Define R4 – (r-)ewolucja Define R3

Fractal Design Define R4

Szwedzka firma Fractal Design dość niespodziewanie poszerzyła ostatnio swoją ofertę o nowy model obudowy – Define R4. Jak łatwo się domyślić jest to w założeniu następca obecnie nadal popularnego modelu w postaci Define R3. W porównaniu z tym „pierwowzorem” w Define R4 mamy m.in. nieco większe gabaryty (464 x 232 x 523 mm – wysokość x szerokość x długość), demontowalny koszyk na dyski, przełącznik regulacji pracy wentylatorów schowany pod klapką czy też fabrycznie zamontowane wentylatory z nowej serii czyli Silent Series R2. Oczywiście jak przystało na serię Define w standardzie mamy także fabryczne wyciszenie obudowy (panele boczne obłożone matami, zaślepki otworów wentylacyjnych, klapka z przodu obudowy). Naturalnie w obrębie panelu I/O nie zabrakło także portów USB 3.0.

Fractal Design Define R4

Dokładnie jak w przypadku modelu Define R3 tak i w przypadku Define R4 producent przewidział trzy wersje kolorystyczne: Arctic White, Titanium Grey oraz Black Pearl. Na chwilę obecną sugerowane ceny detaliczne nie są jeszcze niestety znane.

Źródło: Fractal-Design.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*