Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Fractal Design Define Nano S – cisza w wersji mini-ITX

Fractal Design Define Nano S – cisza w wersji mini-ITX

Fractal Design Define Nano S

Pamiętacie obudowę sprzed lat w postaci Define Mini od Fractal Design? Okazuje się, że szwedzki potentat po kilku latach przerwy powraca do tego typu koncepcji czego najświeższym dowodem jest najnowsza obudowa określona jako Define Nano S. Co ciekawe w przeciwieństwie do Define Mini model Define Nano S to przede wszystkim mniejsza alternatywa koncepcji Define S (co zresztą słusznie sugeruje sama nazwa). Poza tym Fractal Design Define Nano S mimo dość pokaźnych gabarytów (330 x 203 x 400 mm – wysokość x szerokość x długość) jest obudową kompatybilną jedynie z płytami głównymi formatu mini-ITX.

Fractal Design Define Nano S

Bardziej wprawny obserwator zauważył zapewne też, że w obudowie tej zmieścimy całkiem długą kartę graficzną (do 315 mm). Warto też nadmienić, że wraz z tą obudową otrzymamy pakiet filtrów przeciwkurzowych (w sensie front i spód a na górze jest modu-vent) oraz dwa fabrycznie zainstalowane wentylatory z serii Dynamic (1x GP14 z przodu oraz 1x GP12 z tyłu).

Fractal Design Define Nano S

Co ciekawe obudowa Fractal Design Define Nano S mimo wyraźnie mniejszych gabarytów niż Define S i mniejszych możliwości została przez producenta całkiem wysoko wyceniona. Sugerowana cena tegoż modelu obudowy to ponoć ok. 70 euro za wersję standardową (będzie również wersja z oknem za ok. 75 euro).

Źródło: Fractal-Design.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*