Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Fractal Design Define Mini – mała obudowa z dużymi możliwościami

Fractal Design Define Mini – mała obudowa z dużymi możliwościami

Fractal DesignWydaje się, że firma Fractal Design już w pierwszym kwartale 2011 roku będzie miała naprawdę imponującą ofertę obudów. Do Europy dopiero co zawita zapowiadany jakiś czas temu model Define XL, w planach jest też oczywiście wspomniany niegdyś Arc zaś już teraz zapowiedziano kolejny intrygujący „projekt” – Define Mini. Jak nietrudno się domyślić będzie to nieco mniejszy „odpowiednik” obecnie dostępnego modelu Define R3. Możemy więc tutaj liczyć zarówno na klasyczny design jak też na szereg praktycznych rozwiązań.

W tej w miarę kompaktowej konstrukcji (395 x 210 x 490 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) mamy bowiem m.in. takie udogodnienia jak aranżacja okablowania, duży otwór w tacce na płytę główną czy też demontowalny koszyk na HDD (po jego wyjęciu na kartę graficzną będzie ok 40 cm). Co ciekawe przewidziana wentylacja obudowy także jest bardzo dobra (dwa 120 mm wentylatory z przodu, jeden 120 mm z tyłu, jeden 120/140 mm na górze, jeden 120/140 mm na dole oraz jeden 120/140 mm z boku).

Fractal Design Define Mini

Fractal Design Define Mini

Obudowa będzie kompatybilna zarówno z płytami ATX jak i micro-ATX dzięki czemu stanowi ciekawą propozycję dla osób poszukujących niedużych i nietuzinkowych obudów. Cena Define Mini jest na razie nieznana jednak znając Fractal Design będzie „akuratna” do możliwości i jakości wykonania.

Źródło: Fractal-Design.com

2 komentarze

  1. Ja chyba jednak wolę większe/duże, żeby więcej zmieścić i mieć miejsce :) Ale ładnie wygląda, jak to fractal… Chciałbym już mieć większego brata na biurku :)

  2. t.luk Prawi:

    „Większy brat” będzie w Polsce ponoć pod koniec stycznia :) Miał być pod koniec grudnia ale widać był jakiś „poślizg”…

Trackbacks for this post

  1. Corsair SP2500 – gamerskie głośniki? – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] 20111Corsair SP2500 – gamerskie głośniki?Dodaj komentarz »Wydaje się, że nie tylko Fractal Design planuje rozpocząć rok 2011 “z pompą”.…

Leave a Comment

*