Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Fractal Design Arc Mini – oficjalniej…

Fractal Design Arc Mini – oficjalniej…

Fractal DesignWprawdzie pierwsze wzmianki o obudowie Arc Mini firmy Fractal Design dopiero co były na tegorocznych targach CES, w Las Vegas jednak już teraz jest ona w oficjalnej ofercie szwedzkiego potentata (a przynajmniej na łamach oficjalnej strony internetowej). Wprawdzie jest ona kompatybilna jedynie z płytami micro-ATX jednak jej gabaryty potrafią wprawić w kompleksy niejedną obudowę midi-tower kompatybilną z pelnym ATX. Obudowa ta mierzy sobie bowiem 395 x 210 x 486 mm (odpowiednio wysokość x szerokość x długość) i waży 9 kg.

Co zaś się tyczy możliwości wentylacyjnych, to wygląda na to, że nie będą one specjalnie ustępować większemu „braciszkowi”. Przewidziano tu bowiem dwa 120 mm wentylatory z przodu, jeden 120 mm z tyłu, jeden 120 mm na dole, jeden 120/140 mm z boku oraz dwa 120/140 mm na górze. Co ciekawe tym razem w obrębie front-panelu znajdziemy jeden port USB 3.0 co oznacza, że firma ciągle nadąża za potrzebami użytkowników.

Cóż, zapowiada się naprawdę ciekawy rok nie tylko dla posiadaczy standardowych płyt ATX…

Źródło: Fractal-Design.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*