Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Fractal Design Arc Midi R2 – nadchodzi jeszcze lepsze…

Fractal Design Arc Midi R2 – nadchodzi jeszcze lepsze…

Fractal Design Arc Midi R2

Nie tak dawno temu zapowiadaliśmy kolejnego wyciszonego „kolosa” od Fractal Design (model Define XL R2) a już wiadomo, że firma ta przygotowała również coś nowego dla zwolenników przede wszystkim lepszych możliwości wentylacyjnych obudowy komputerowej. Okazuje się bowiem, że ostatnio oficjalne plany wydawnicze Fractal Design poszerzyły się o model Arc Midi R2 czyli w założeniu ewolucyjnego następcę modelu Arc Midi Tower.

W porównaniu do „pierwowzoru” obudowa Arc Midi 2 oferuje m.in. łatwiejszy dostęp do filtrów przeciwkurzowych z przodu obudowy (filtr jest tutaj bowiem demontowalny), możliwość przemontowywania koszyków na dyski (co dobrze znamy chociażby z modelu Define R4) czy też seryjnie montowany panel boczny z oknem z plexi (patrz dostępne zdjęcia). Co ciekawe zmianie uległ też sposób mocowania wentylatorów z przodu obudowy. Poprzednio wentylatory były montowane w „ramkach” a w Arc Midi R2 wentylatory będą przykręcane.

Fractal Design Arc Midi R2

Fractal Design Arc Midi R2Nie da się ukryć, że są to zmiany zdecydowanie na lepsze. Miejmy tylko nadzieję, że cena tego modelu nie będzie zbyt wygórowana (obecnie jej nie znamy).

Źródło: Fractal-Design.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*