Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Fractal Design Arc Midi R2 – już na naszym rynku!

Fractal Design Arc Midi R2 – już na naszym rynku!

Fractal Design Arc Midi R2

Zapewne niektórzy użytkownicy pamiętają premiera pierwszej obudowy komputerowej Fractal Design z serii Arc Midi. Premiera ta była dość nietypowa ponieważ była dość mono…”rozciągnięta w czasie”. Od pierwszych zapowiedzi obudowy do momentu premiery na na naszym rynku minęło bowiem ładnych kilka miesięcy. W przypadku następnej obudowy z tej serii – Arc Midi R2 – już tak na szczęście nie jest. Obudowa Fractal Design Arc Midi R2 zawitała bowiem niedawno na rodzimy rynek i wszyscy poszukujący godnego następcy Arc Midi Tower mogą już teraz pędzić do sklepów lub składać zamówienia w dobrych sklepach internetowych.

Fractal Design Arc Midi R2

W porównaniu do swojego „pierwowzoru” obudowa komputerowa Arc Midi R2 oferuje użytkownikom jeszcze więcej możliwości (np. zewnętrzny i wygodny regulator obrotów wentylatorów, modularne koszyki na dyski czy też przyciemniane okno na panelu bocznym). Sama obudowa jest zatem ostatecznie nieco droższa niż Arc Midi Tower. Na rodzimym rynku obudowa Fractal Design Arc Midi R2 kosztuje ok. 420 zł (sugerowana cena detaliczna).

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*