Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Fractal Design Arc Midi R2 – będzie także w wersji non-window

Fractal Design Arc Midi R2 – będzie także w wersji non-window

Fractal Design Arc Midi R2 non-windowWydaje się, że szwedzka firma Fractal Design wychodzi naprzeciwko potrzeb tych użytkowników, którzy w obudowach komputerowych z popularnej serii Arc Midi R2 nie wymagają bocznego okna. Ostatnio bowiem światło dzienne ujrzał model tej obudowy w wersji „non-window” czyli po prostu bez okna – z klasycznym panelem bocznym z miejscem na opcjonalny wentylator. Taka „klasyczna” wersja tej obudowy oferuje oczywiście wszystkie inne opcje znane z obudowy Arc Midi R2 w wersji z oknem.

Fractal Design Arc Midi R2 non-window

Warto też nadmienić, że obudowa Fractal Design Arc Midi R2 bez okna będzie zauważalnie tańsza niż obecnie dostępna wersja z oknem. Według wstępnych szacunków obudowa Fractal Design Arc Midi R2 w wersji „klasycznej” powinna być tańsza o 15-16 euro od wersji z oknem. A teraz pytanie za 100 punktów: Dlaczego od razu nie wprowadzono takiej wersji? ;)

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*