Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Fortis 3 Malik Customs Edition czyli SilentiumPC Fortis 3 w moddingowej wersji do personalizacji

Fortis 3 Malik Customs Edition czyli SilentiumPC Fortis 3 w moddingowej wersji do personalizacji

SilentiumPC Fortis 3 Malik Customs Edition

W ofercie SilentiumPC pojawiła się oficjalnie specjalna edycja coolera CPU – Fortis 3 Malik Customs Edition. Jest to dosłownie ekskluzywna wersja do tej pory dostępnego modelu w postaci „standardowego” Fortisa 3. SilentiumPC Fortis 3 Malik Customs Edition posiada bowiem niklowany radiator (wraz z podstawą i wszystkimi heat-pipe’ami) oraz możliwość wymiany czarnego topu na top w innym kolorze (w zestawie jest top biały, niebieski i czerwony). Summa summarum całość prezentuje się praktycznie jak high-endowa propozycja i to dla wymagających estetów.

SilentiumPC Fortis 3 Malik Customs Edition

Wymiana topu SilentiumPC Fortis 3 Malik Customs Edition jest możliwa dzięki demontowalnemu topowemu finowi. Do wykonania tejże „operacji” potrzebny jest dedykowany klucz, który to dołączany jest do akcesoriów montażowych. Dzięki opcji zmiany koloru topu można zatem cooler ten indywidualnie dostosować do kolorystyki posiadanego sprzętu komputerowego.

SilentiumPC Fortis 3 Malik Customs Edition

Oczywiście z racji możliwości personalizacji i bogatszych akcesoriów SilentiumPC Fortis 3 Malik Customs Edition jest zauważalnie droższą opcją aniżeli tzw. standardowy Fortis 3. Cooler ten kosztować ma bowiem nieco ponad 200 zł (sugerowana cena detaliczna).

Źródło: SilentiumPC.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*