Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Flagowy model BlackBerry – prezentujemy Z30 z ekranem SuperAMOLED

Flagowy model BlackBerry – prezentujemy Z30 z ekranem SuperAMOLED

Z30 z ekranem SuperAMOLEDJeden z wiodących producentów smartfonów – firma BlackBerry – przedstawiła swój nowy flagowy model smartfona. Mowa tutaj o BlackBerry Z30 z 5″ ekranem w technologii SuperAMOLED o rozdzielczości HD (1280×720), układem Snapdragon S4 Pro (opartym o dwurdzeniowy mikroprocesor Krait taktowany zegarem 1,7GHz) i Adreno 320 oraz 2GB pamięci RAM. Taka konfiguracja pozwala na uruchomienie najnowszego systemu BlackBerry 10.2 wraz z wszystkimi funkcjami i cieszyć się płynnością działania w każdej sytuacji.

W wyposażeniu nowego smartfona znalazł się również 8-megapikselowy aparat (z funkcją autofocus, stabilizacją obrazu oraz diodą LED), który to pozwala na wykonywanie ponoć bardzo przyzwoitych zdjęć (jak na urządzenie tego typu ;)). Na froncie urządzenia znalazła się druga kamera o rozdzielczości 2-megapikseli odpowiedzialna za obsługę video rozmów. Całości dopełniają stereofoniczne głośniki z funkcją Natural Sound, która to gwarantuje ponoć lepszą jakość rozmów.

Nowy „flagowiec” zasilany jest z baterii o pojemności 2880mAh, która według producenta pozwala na 25 godzin intensywnego używania urządzenia (rozmów, używania programów, surfowania po sieci oraz grania). Warto zwrócić uwagę, że jest to najbardziej pojemna bateria, jaką firma BlackBerry zamontowała w swoim urządzeniu.

Smartfon ten najpierw pojawi się na rynku Bliskiego Wschodu lecz najwcześniej w przyszłym tygodniu. Reszta świata może się spodziewać go w sklepach jeszcze przez okresem świątecznym. Cena urządzenia pozostaje na razie tajemnicą….

Źródło: Reuters.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*