Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Firma EK Water Blocks już zwodowała Radeona HD6870!

Firma EK Water Blocks już zwodowała Radeona HD6870!

EK Water BlocksFirma EK Water Blocks od dawna specjalizuje się w akcesoriach do chłodzenia wodnego (bloki wodne, chłodnice, pompki, złączki itp.). Dzięki swojej „elastycznej” polityce i doświadczeniu co i raz potwierdza, że na swoją pozycję nieustannie pracuje. Ostatnio udowodniła to tym, że już ma w ofercie bloki wodne do nowych kart graficznych AMDRadeonów HD6870 (na HD6850 są zapewne już w drodze). Tak jak zwykle firma zaprezentowała bloki typu full-cover (chłodzą rdzeń, pamięci oraz sekcję zasilania) przeznaczone dla konstrukcji referencyjnych.

Jak widać na powyższych zdjęcia firma przewidziała dwie wersje bloku, różniące się topem: Nickel-Plexi oraz Nickel-Acetal. Konstrukcje te poza tym wykonane przede wszystkim z miedzi i, jak sugerują same nazwy, są  także niklowane. Oba bloki mają obustronne gwinty 1/4″ dzięki czemu zarówno dobór złączek jak też wizja układu wodnego zależy wyłącznie od wyobraźni użytkownika. Na rodzimym rynku za taki blok zapłacimy ok. 300-320zł (ceny detaliczne, wyższa cena dotyczy wersji z Plexi).

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*