Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Fera 3 HE1224 czyli nowa Fera od SilentiumPC

Fera 3 HE1224 czyli nowa Fera od SilentiumPC

SilentiumPC Fera 3 HE1224

Rodzima marka – SilentiumPC – wprowadziła do swojej oferty kolejne chłodzenie następnej generacji – Fera 3 HE1224. Jest to pewnego rodzaju ewolucja koncepcji niedużego coolera CPU w postaci Fera 2. SilentiumPC Fera 3 HE1224 to bowiem smukły tower (155 x 125 x 78 mm – wysokość x szerokość x długość), którego konstrukcja oparta jest na czterech miedzianych 6 mm heat-pipe’ach (łączących się z podstawą na zasadzie H.E. czyli High Efficiency – przyp. red.).

SilentiumPC Fera 3 HE1224

W przeciwieństwie do Fera 2 aluminiowy radiator jest tutaj asymetryczny. W związku z tym zyskano jeszcze większą kompatybilność z wysokimi radiatorami pamięci RAM. Całość schładzana jest tutaj przez wentylator Sigma PRO 120 mm PWM (spektrum pracy 500-1600 obr./min.). Co ciekawe do tegoż coolera CPU producent dołącza również nową pastę termoprzewodzącą – Pactum PT-2. Fera 3 HE1224 już trafiła na rodzime półki sklepowe a jej sugerowana cena detaliczna to 109 zł.

SilentiumPC Fera 3 HE1224

Źródło: SilentiumPC.com

One Comment


  1. Warning: printf() [function.printf]: Too few arguments in /home/lukast84/domains/bestpcinfo.pl/public_html/wordpress/wp-content/themes/euphoria/includes/comments-content.php on line 15
    Prawi:

    Mamy już polskiego odpowiednika NH-D14 oraz HR-02 Macho. Ciekawe kiedy powstanie odpowiednik NH-U12S? :)

Leave a Comment

*