Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Facebook i 360 stopni dookoła filmu?

Facebook i 360 stopni dookoła filmu?

Ewolucja Facebook

Wydaje się, że twórcy serwisu Facebook jeszcze nie skończyli z jego rozwojem. Okazuje się bowiem, że najnowsza koncepcja na uatrakcyjnienie go to prezentacja materiałów video na zasadzie…”360 stopni dookoła filmu„. Jest to swojego rodzaju rewolucja w kwestii oglądania filmów on-line aczkolwiek kiedyś mówiono tak również o technologii 3D w kinach. W każdym razie posiadając odpowiedni sprzęt i software będziemy mogli oglądać materiały video na zasadzie znanej chociażby z dema technologicznego Back to Dinosaur Island.

Podczas oglądania filmów 360 możemy swobodnie poruszać kamerą aby oglądać daną scenę z kompletnie innej perspektywy (niemal dosłownie 360 stopni wokół siebie). Użytkownicy serwisu Facebook będą mogli odtwarzać takie filmy zarówno w ramach przeglądarki internetowej jak też przy pomocy dedykowanej aplikacji na urządzeniach mobilnych z systemem Android. W przypadku komputerów typu PC do zmiany perspektywy należy wykorzystać oczywiście kursor myszy. Ciekawe tylko jaką pojemność na HDD zajmować będzie jeden film full-HD 360 stopni? ;)

Źródło: Facebook.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*