Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > EVGA i jej graficzne „potworki” na CES 2011

EVGA i jej graficzne „potworki” na CES 2011

CES_logoTargi CES 2011 „rozkręciły się” już chyba na dobre. Poza licznymi akcesoriami i gadżetami spotkać można wystawców z bardziej „konkretnymi” produktami. Do takich firm należy m.in. EVGA, która to zaprezentowała dwie „intrygujące” karty graficzne z autorskim systemem chłodzenia. Jedna z nich to Geforce GTX570 natomiast druga to najprawdopodobniej (nie jest to jeszcze oficjalna informacja) dwurdzeniowe „monstrum” w postaci Geforce GTX590. Karta ta jest bowiem zdecydowanie dłuższa od GTX570, posiada bardziej rozbudowany cooler GPU, ma dwa złącza zasilania 8-pin oraz trzy porty DVI.

EVGA GTX570

EVGA GTX590

EVGA GTX590

Cóż, trzeba przyznać, że owe graficzne potworki naprawdę robią wrażenie…

Źródło: TechReport.com

Trackbacks for this post

  1. Geforce GTX590 – na dzień dobry ma mieć zaniżone taktowania? – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] graficznym potworku nVidii w postaci Geforce GTX590 informowałem już dość dawno temu (przy okazji targów CES 2011). Wraz z…

Leave a Comment

*