Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > EVGA Geforce GTX 660 Ti – pierwsze „przecieki”

EVGA Geforce GTX 660 Ti – pierwsze „przecieki”

EVGA Geforce GTX 660 Ti

Od kilku dni po „sieci” krążą nieoficjalne zdjęcia układu graficznego EVGA GeForce GTX 660Ti, na których można zauważyć wielkie podobieństwo w budowie karty do starszego brata czyli – GTX 670. Jak wiemy premiera Geforce GTX 660Ti zbliża się wielkimi krokami (nastąpi ona już 16 sierpnia) a dodatkowo wielkie „napięcie” temu towarzyszące podsycają pierwsze zdjęcia modelu karty właśnie od firmy EVGA.

Za chłodzenie tego układu odpowiada aluminiowy radiator i wydmuchujący gorące powietrze -na zewnątrz obudowy wentylator. Schowany pod obudową producenta cooler sztucznie przedłuża kartę, gdyż jest dłuższy od laminatu. Szczególną uwagę należy zwrócić na specyfikację prezentowanego modelu, który wykorzystuje układ GK104 z 1344 procesorami strumieniowymi i 2GB pamięci GDDR5 o 192-bitowym interfejsie. Taktowania to odpowiednio: 980MHz dla GPU (1023MHz w trybie Boost) oraz 6008MHz dla pamięci. Ciekawostką jest niski współczynnik TDP karty, który wynosi zaledwie 120W a więc wymaga podłączenia jedynie jednej 6-pinowej wtyczki zasilającej.

Źródło: Videocardz.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*