Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Evercool HPL-815 – uniwersalny i niski cooler CPU

Evercool HPL-815 – uniwersalny i niski cooler CPU

Evercool_logoWprawdzie firma Evercool nie jest na naszym rynku zbyt dobrze znana jednak nie przeszkadza jej to w ciągłym rozwijaniu swoich kolejnych pomysłów. Jedna z najświeższych „wizji” tej marki to HPL-815, nisko-profilowy i stosunkowo uniwersalny cooler CPU. Jest to dość nietuzinkowa konstrukcja (45* x 95 x 106 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) kompatybilna zarówno z najpopularniejszymi procesorami AMD (Socket 754, 939, AM2, AM2+, AM3) jak i Intel (LGA 775, 1156 i 1366).

Evercool HPL-815 to cooler CPU typu horyzontalego (zamontowany wentylator generuje przepływ powietrza w stronę procesora i jego okolic) a na jego konstrukcję składają się cztery miedziane heat-pipe’y, podstawa z H.D.T., system aluminiowych finów oraz wentylator z PWM (spektrum pracy: 1000-4000 obr./min.)

Evercool HPL-815

Evercool HPL-815Cóż, ciche to to na maksymalnych obrotach wentylatora zapewne nie będzie jednak najwyraźniej tutaj liczą się dwa ważne fakty. Chodzi mianowicie o to, że jest to cooler CPU „Core i7 Ready” oraz „HTPC Ready”. Cena? Na razie nieznana…

* wysokość zapewne bez wentylatora

Źródło: Evercool.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*