Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Epson EH-TW5350 – kino domowe i gaming nawet przez 11 lat?

Epson EH-TW5350 – kino domowe i gaming nawet przez 11 lat?

Epson TW5350

Firma Epson wprowadziła do swojej oferty nowy projektor multimedialny – EH-TW5350. Gwarantuje on wyraźne barwy w rozdzielczości full-HD i w trybie 2D i w trybie 3D a przy tym  reklamowany jest jako projektor zarówno dla fanów kina domowego jak też dla graczy. Zawdzięcza to ponoć bardzo żywotnej lampie, która to powinna zagwarantować nawet 11 lat użytkowania non-stop. Co ciekawe gdyby ktoś nie posiadał dedykowanego systemu nagłośnienia można w przypadku Epson EH-TW5350 liczyć na wbudowany głośnik (ponoć o mocy 5W). Nie żeby była to propozycja dla audiofila ale może komuś faktycznie wystarczy tzw. zintegrowany dźwięk projektora ;)

Epson TW5350Na uwagę zasługuje również fakt, że dzięki Epson EH-TW5350 możemy użytkować nawet bez włączania komputera. Wystarczy tylko dedykowana aplikacja dla smartfona / tabletu – iProjection Smart – a już możemy używać projektora  w sposób zdalny. Projektor Epson EH-TW5350 dostępny jest już w sprzedaży a jego sugerowana cena detaliczna to nieco ponad 3400 zł.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*