Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Epsilon czyli wodowanie Radeona HD6990 według Swiftecha

Epsilon czyli wodowanie Radeona HD6990 według Swiftecha

Swiftech_logo_newOstatnio o Swiftech można powiedzieć, że ma politykę na zasadzie „lepiej późno niż wcale”. Wynika to bowiem z faktu, że dopiero niedawno w ofercie tej firmy pojawiły się bloki wodne dedykowane topowym kartom graficznym AMDRadeon z serii HD6990. Jak pamiętamy EK Water Blocks miała takie bloki niemal miesiąc temu – prezentowano je przy okazji zwodowanej karty od PowerColor. W każdym razie pomysł od Swiftecha to również konstrukcja typu full-cover (schładzane są oba rdzenie, pamięci, sekcja zasilania oraz układ I/O) zaś blok wykonany jest przede wszystkim z miedzi (podstawa) oraz acetalu (top). Co ciekawe podstawa jest także dodatkowo chromowana zaś w obrębie topu znajdziemy obustronne gwinty 1/4″.

Swiftech EpsilonSwiftech EpsilonOczywiście z racji swoich wymiarów (305 x 130 x 16 mm – długość x szerokość x wysokość) Swiftech Epsilon pokrywa niemal całe PCB karty graficznej. Wprawdzie sugerowana cena za taki blok nie jest zbyt wygórowana – ok. 160 dolarów – jednak pamiętajmy, że mowa o cenie w USA (prawdopodobnie netto) oraz bez kosztów ewentualnego transportu…

Źródło: Swiftech.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*