Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Enermax Ostrog GT aka Giant

Enermax Ostrog GT aka Giant

Enermax Ostrog GT

Firma Enermax wprowadziła ostatnio do swojej oferty nową obudowę – Ostrog GT (aka Giant). Jak nietrudno się domyślić jest to obudowa będąca kolejną przedstawicielką z serii Ostrog. W porównaniu jednak do „pierwowzoru” obudowa Enermax Ostrog GT oferuje już zupełnie inne wnętrze i jest już zdecydowanie większa (495 x 244 x 485 mm – wysokość x szerokość x długość). Naturalnie same założenia konstrukcje są podobne (czarne wnętrze, aranżacja okablowania, bez-narzędziowy montaż napędów optycznych i dyskówd) ale całość jest w środku faktycznie mocno „przebudowana” (np. większy otwór na backplate coolera CPU i mniej zatok 5.25″).

Enermax Ostrog GT

Poza tym jak można wnioskować ze specyfikacji obudowa Enermax Ostrog GT ma więcej miejsca na cooler CPU (według producenta ponad 185 mm) oraz znacznie większe możliwości wentylacyjne (sumarycznie można w niej zamontować ponoć do 10 wentylatorów – w tym dwa wentylatory z przodu*).

Enermax Ostrog GT

Obudowa Enermax Ostrog GT kosztować ma na rynku europejskim ok. 90 euro a zatem jest też zauważalnie droższa niż swój pierwowzór. Występować ona będzie w dwóch wariantach, różniących się kolorem podświetlenia przednich wentylatorów (niebieskie lub czerwone).

* fabrycznie zamontowane są trzy wentylatory typu 120 mm (dwa podświetlane z przodu i jeden standardowy z tyłu)

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*