Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Enermax Hoplite ST – bardziej kompaktowy Hoplite?

Enermax Hoplite ST – bardziej kompaktowy Hoplite?

Enermax Hoplite ST

Firma Enermax poszerzyła ostatnio portfolio swoich obudów komputerowych. Do jej oferty zawitał bowiem niedawno model Hoplite ST. Jest to konstrukcja typu midi-tower (496 x 200 x 487 mm – wysokość x szerokość x długość) oferująca m.in. sprawdzony design (znany chociażby z modelu Cooler Masteer 690 II), nietypowe boczne okno oraz kilka praktycznych opcji (spory otwór na backplate coolera CPU, demontowalny koszyk na dyski, bez-narzędziowy montaż napędów optycznych czy też aranżacja okablowania z zasilacza).

Co ciekawe producent deklaruje tutaj na karty graficzne od ok. 285 do ok. 400 mm (zależnie czy mowa o miejscu z górną kieszenią na dyski czy też po jej wyjęciu) czy też całkiem sporo miejsca na cooler CPU (ponoć nawet 167 mm*). Widać jednak, że jakby nie patrzeć jest to dużo mniejszy i znacznie uboższy odpowiednik modelu Hoplite.

Enermax Hoplite ST

Jak widać na powyższych zdjęciach przewidziano zarówno czarną jak i białą wersję Enermax Hoplite ST. W zależności od interesującego nas modelu będzie musieli na niego „wysupłać” od ok. 80 do ok. 90 euro.

* mało prawdopodobne, żeby w obudowie o szerokości 200 mm, z 20 mm miejsca pod tacką i z bocznym oknem zmieścił się tak wysoki cooler CPU; realnie jest to zapewne 160 mm (szczegóły w najbliższym poradniku poświęconemu właśnie aspektowi miejsca na cooler CPU w obudowach komputerowych)

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*