Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Enermax Fulmo oraz Fulmo GT – trochę Cooler Master 690 II Advanced a trochę Xigmatek Elysium

Enermax Fulmo oraz Fulmo GT – trochę Cooler Master 690 II Advanced a trochę Xigmatek Elysium

Enermax_logoOferta firmy Enermax wzbogaciła się o nowe serie obudów komputerowych: Fulmo oraz Fulmo GT. Pierwsza seria to tak naprawdę dwa modele midi tower (505 x 221 x 520 mm – wysokość x szerokość x długość) różniące się m.in. ilością fabrycznie zamontowanych wentylatorów (więcej istotnych różnic na razie nie sposób odnaleźć aczkolwiek mówi się także o różnej ilości portów USB 3.0 w obrębie front panelu). Nie da się jednak ukryć, że są to gamingowe, meshowe konstrukcje wzorowane na innej popularnej obudowie innego potentata – w tym konkretnym przypadku mowa o Cooler Master 690 II Advanced. Enermax Fulmo GT to z kolei obudowa full-tower (640 x 235 x 640 mm– wysokość x szerokość x długość) o praktycznie identycznym design’ie ale wnętrzu przypominającym już Xigmatek Elysium.

O ile zatem seria Enermax Fulmo to tzw. mainstream (obudowy kosztować mają 90 – 110 dolarów*) o tyle Enermax Fulmo GT to niemal high-end (sugerowana cena: ok. 230 dolarów). Czy faktycznie obudowy te są tyle warte? Cóż, czas pokaże…

* bez VAT-u

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*