Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Enermax Clipeus – podświetlona „ekonomia”

Enermax Clipeus – podświetlona „ekonomia”

Enermax_logo„Plany wydawnicze” firmy Enermax wzbogacił się o nowy model obudowy – Clipeus. Jest to konstrukcja typu midi-tower (440 x 185 x 480 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) charakteryzująca się dość „kontrastowymi” rozwiązaniami. Z jednej bowiem strony ma to być obudowa względnie klasyczna i ekonomiczna (sugerowana cena to ponoć ok. 60 euro*) jednak z drugiej posiada bardzo intensywne podświetlenie (z przodu jest zamontowany 120 mm wentylator z serii Apollish Vegas) zaś dobra wentylacja istnieje prawdopodobnie tylko w modelu z meshem z przodu (producent przewidział dwie wersje: jedna ma z przodu mesh a druga akrylowe okno).

Enermax_Clipeus

Enermax_Clipeus

„Ciekawostką” pozostaje także możliwość aranżacji okablowania skoro szerokość obudowy to jedynie 185 mm. Czyżby zatem producent zdecydował się po prostu jeszcze bardziej ograniczyć wysokość możliwego do zamontowania coolera CPU? Cóż, czas pokaże…

* cena bez VAT-u

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*