Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Enermax Aeolus – duża podkładka chłodząca z płynną regulacją obrotów wentylatora

Enermax Aeolus – duża podkładka chłodząca z płynną regulacją obrotów wentylatora

Enermax_logoOferta firmy Enermax (kojarzonej m.in. z zasilaczami, wentylatorami i obudowami) poszerzyła się o nowy model podkładki chłodzącej – Aeolus. Jest to na tyle duża konstrukcja, że posiada oficjalną „kompatybilność” z  17″ laptopami zaś zamontowany duży (250 mm) wentylator (podświetlony na niebiesko) według producenta cechuje się niezłą kulturą pracy (max. ok. 20 dB). Co ciekawe mamy tutaj do dyspozycji także płynną regulację obrotów tego wentylatora oraz możliwość wyłączenia jego podświetlenia (w końcu nie każdy lubi jak mu światełka „biją” po oczach).

Na konstrukcję Enermax Aeolous składa się przede wszystkim meshowa podstawa oraz aluminiowe „wstawki”. Niestety zabrakło już tutaj gumowych wstawek aby zapobiec ewentualnym poślizgom laptopa…

Podkładka Enermax Aeolus dostępna będzie ponoć w dwóch wersjach kolorystycznych: Grey/Titanium oraz Black. Cena niestety nie jest już tak atrakcyjna: ok 37 funtów (i to bez VAT-u).

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*