Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Komputery > Elite 343 oraz Elite 371 – nowe, ekonomiczne obudowy Cooler Master

Elite 343 oraz Elite 371 – nowe, ekonomiczne obudowy Cooler Master

W planach wydawniczych firmy Cooler Master pojawiły się dwie nowe obudowy – Elite 343 oraz Elite 371. Po dość niespodziewanym sukcesie modeli Elite 370 oraz Elite 430 przypuszczać by można, że ponownie producent zaserwuje użytkownikom ciekawe projekty jednak nic bardziej mylnego. Nowe „Elitki” to jak najbardziej maksymalnie ekonomiczne rozwiązania. Obudowa Elite 343 to bowiem bardzo kompaktowa konstrukcja (352 x 180 x 440 mm – odpowiednio wysokość szerokość x długość) kompatybilna jedynie z płytami micro-ATX zaś zasilacz montowany jest tutaj na górze.

W przypadku Elite 371 jest trochę lepiej (424 x 190 x 490 mm – odpowiednio wysokość szerokość x długość; kompatybilność z micro-ATX i ATX; montaż zasilacza na dole) jednak tak jak model 343 nie ma czarnego wnętrza i jest bardzo lekka (Elite 371 waży ponoć raptem 4,7 kg).

Cen na razie nie podano jednak wstępnie już widać, że nie jest to żadna konkurencja dla obecnych ekonomicznych modeli tej marki zaś Elite 371 wydaje się być po prostu troszkę nowszą klasyczną „Elitką”.

Źródło: TCMagazine.com

Trackbacks for this post

  1. Cooler Master Elite 372 | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] modelu Elite 372. Jest to bowiem w praktyce niemalże to samo co niegdyś zaprezentowany model Elite 371 tyle tylko,…

Leave a Comment

*