Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > EK Water Blocks woduje Gigabyte GA-Z87X-OC i GA-Z87X-OC Force

EK Water Blocks woduje Gigabyte GA-Z87X-OC i GA-Z87X-OC Force

EK Water Blocks woduje Gigabyte GA-Z87X-OC i GA-Z87X-OC Force

Firma EK Water Blocks postanowiła wyjść naprzeciw zwolennikom wodowania płyt głównych firmy Gigabyte. Zaprezentowała ona bowiem ostatnio serie bloków wodnych dla dwóch płyt głównych tej marki Gigabyte – GA-Z87X-OC i GA-Z87X-OC Force. W pierwszym przypadku mamy wizję wodowania płyty w postaci tzw. „setu” a dokładniej rzecz ujmując dwóch bloków wodnych (jeden blok na mostek i jeden podłużny blok na sekcję zasilania procesora). W przypadku zwodowania płyty Gigabyte GA-Z87X-OC Force firma EK Water Blocks przewidziała z kolei rozwiązanie w stylu tzw. full-board (jednolity blok wodny i na mostek i na sekcję zasilania CPU).

EK Water Blocks woduje Gigabyte GA-Z87X-OC i GA-Z87X-OC ForceW zależności od interesującej nas wersji bloku / posiadanej płyty głównej musimy przygotować się na wydatek od ok. 80 euro (za miedziany blok z acetalowym topem na Gigabyte GA-Z87X-OC) do ok. 130 euro (za niklowany miedziany blok z acetalowym topem na Gigabyte GA-Z87X-OC Force). Naturalnie pamiętajmy, że to nie wszystkie elementy układu wodnego ;)

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*