Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > EK Water Blocks już woduje nVidia Geforce GTX Titan!

EK Water Blocks już woduje nVidia Geforce GTX Titan!

EK Water Blocks FC-Titan

Niedawno informowaliśmy o oficjalnej premierze nowych kart graficznych nVidia – Geforce GTX Titan. Ten „potwór graficzny” z całą pewnością spełni wymagania jeśli chodzi o wydajność w grach komputerowych, jednak niektórym wymagającym użytkownikom może się on wydać zbyt gorący. Nawet bowiem przy zastosowaniu wydajnego fabrycznego coolera GPU temperatura tego GPU dobijała w testach do ok. 80 stopni Celsjusza.

Z myślą o użytkownikach poszukujących najwydajniejszych rozwiązań popularna firma EK Water Blocks wprowadziła do swojej oferty – niemal jednocześnie z premierą kart – blok wodny dedykowany właśnie nVidia Geforce GTX Titan. Blok ten nazywa się FC Titan i jest blok typu full-cover (chłodzi nie tylko rdzeń karty ale też kości pamięci oraz sekcję zasilania). Wykonany jest on przede wszystkim z miedzi (podstawa) oraz acetalu lub plexi (top). Producent przewidział zarówno wersje standardowe tych bloków (Plexi, Acetal) jak także wersje niklowane (Plexi+Nickel, Acetal+Nickel).

EK Water Blocks FC-Titan

Warto też wiedzieć, że bloki te nie należą wcale do najdroższych. W zależności bowiem od interesującej nas wersji bloku wodnego na nVidia Geforce GTX Titan będziemy musieli „wysupłać” od ok. 90 do ok. 100 euro (sugerowane ceny detaliczne).

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*