Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > EK Water Blocks i „wodny świat” dla Gigabyte Geforce GTX 680 Super OverClock

EK Water Blocks i „wodny świat” dla Gigabyte Geforce GTX 680 Super OverClock

EK Water Blocks EK-FCGTX680 SOC Acetal Nickel

Popularna firma EK Water Blocks oficjalnie zaprezentowała blok wodny typu full-cover dla specjalnych wersji kart graficznych Geforce z seri GTX 680 (mowa tutaj dokładnie o modelu karty Gigabyte Geforce GTX 680 Super OverClock). Blok wodny od EK Water Blocks wykonany jest przede wszystkim z miedzi (podstawa) oraz acetalu (top) a ponadto miedziane elementy są niklowane. Jak zatem nietrudno się domyślić nazwa tego bloku – EK-FC680 GTX SOC Acetal + Nickel  – nie jest tutaj żadną tajemnicą ;)

EK Water Blocks EK-FCGTX680 SOC Acetal NickelBloki typu full-cover chłodzą nie tylko sam rdzeń ale także kości pamięci oraz sekcję zasilania karty graficznej. Naturalnie nie inaczej jest w przypadku EK-FC680 GTX SOC Acetal + Nickel (patrz powyższe zdjęcie). Nietrudno też zauważyć, że w przypadku tego bloku wodnego firma nadal korzysta z design’u CSQ (okręgi na topie).

EK Water Blocks EK-FCGTX680 SOC Acetal Nickel

Blok wodny EK Water Blocks dla Gigabyte Geforce GTX 680 Super OverClock jest już w teorii dostępny u producenta w związku z czym zapewne jeszcze w tym roku zawita na rodzimy rynek. Sugerowana cena detaliczna tego bloku to ponoć ok. 105 euro.

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*