Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > EK Water Blocks i wizja białych rezerwuarów

EK Water Blocks i wizja białych rezerwuarów

EK Water Blocks Res X3 White

Jak zapewne wiedzą co niektórzy z nas (a na pewno wiedzą zwolennicy chłodzenia wodnego) jesienią ubiegłego roku popularna firma EK Water Blocks postanowiła mocno „odświeżyć” swoją linię rezerwuarów. Okazalo się jednak jakiś czas temu, że to jeszcze nie koniec „wodnych niespodzianek” dla zwolenników dobrej jakości rezerwuarów-tub. Ostatnio bowiem firma ta zaprezentowała nową, specjalną serię akcesoriów do wspomnianych rezerwuarów z jesieni ubiegłego roku. Chodzi tutaj mianowicie o białe topy oraz białe podstawy do rezerwuarów.

EK Water Blocks Res X3 White

Co ciekawe producent przewidział kilka odmian tych akcesoriów a różnią się one przede wszystkim sugerowaną ceną oraz ilością dodatkowych gwintowanych otworów na złączki (na zdjęciach widoczne są akcesoria z trzema otworami). Oczywiście wszystkie gwinty są tutaj typu G 1/4″. Zaprezentowane przez EK Water Blocks białe topy i podstawy do rezerwuarów z serii Res X3 wykonane są z białego acetalu a ich sugerowane ceny detaliczne wahają się od ok. 5 euro do do ok. 15 euro (w zależności od modelu i tego czy interesuje nas tandem „top + spód”).

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*