Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > EK Water Blocks i przymiarki do wodowania EVGA SR-X

EK Water Blocks i przymiarki do wodowania EVGA SR-X

EK Water Blocks i wodowanie EVGA SR-X

Nie od dziś wiadomo, że na rynku od czasu do czasu pojawiają się high-endowe produkty dedykowane pewnej…”określonej” grupie użytkowników. Nie inaczej jest w przypadku płyt głównych i część z nas zapewne doskonale zna serię dwu-procesorowych płyt głównych od firmy EVGA. Jej najnowsze „dziecko” – model SR-X – zapewne znajdzie niejednego nabywcę. Co ciekawe są to bowiem nie tylko intrygująco wyglądające płyty główne ale także doskonale nadające się np. do „wodowania”. Z takie założenia wyszła popularna firma EK Water Blocks i już teraz zaprezentowała ona pakiet blok wodnych dedykowanych właśnie EVGA SR-X.

EK Water Blocks i wodowanie EVGA SR-X

Jak widać na powyższych zdjęciach mamy tutaj do czynienia trzema blokami wodnymi – jeden na mostku / chipsecie oraz dwa na sekcjach zasilania procesorów. Naturalnie wszystkie oparte są o najnowszy design firmy czyli serię CSQ. Jeszcze nie wiemy ile za taki pakiet przyjdzie nam zapłacić jednak z pewnością nie będą to tzw. sprawy „groszowe”…

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*