Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > EK Water Blocks i bloki wodne All-In-One

EK Water Blocks i bloki wodne All-In-One

EK-FB-ASUS R4BE Monoblock

Firma EK Water Blocks chyba jako jedna z pierwszych zaprezentowała bloki wodne typu All-In-One. Chodzi tutaj dokładnie o model EK-FB ASUS R4BE Monoblock. Po zamontowaniu owego bloku wodnego, zalaniu układu wodnego i stosownym odpowietrzeniu możemy być bowiem spokojni o temperatury nie tylko chipsetów płyty głównej i sekcji zasilania procesora ale także i…samego procesora. Jest to zatem ewidentnie konstrukcja znacznie bardziej rozbudowana aniżeli dotychczasowe bloki wodne full-board.

Przedziano kilka odmian owych kompleksowych bloków wodnych:

  • Plexi+Nickel
  • Acetal+Nickel
  • Plexi+Nickel (Original CSQ)
  • Acetal+Nickel (Original CSQ)

Jest to pierwszy tego typu kompleksowy projekt od EK Water Blocks ale naturalnym będzie, że jeśli się przyjmie, to zapewne w przyszłości zobaczymy kolejne „mono-bloki” także na inne płyty główne. Co zaś się tyczy cen, to oczywiście trzeba się tutaj liczyć ze sporym wydatkiem. W zależności bowiem od interesującej nas wersji bloku mowa o pułapie cenowym 160-165 euro.

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*