Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > EK Water Blocks i bloki full-cover na niereferncyjne karty Geforce GTX570 oraz GTX580

EK Water Blocks i bloki full-cover na niereferncyjne karty Geforce GTX570 oraz GTX580

EK Water BlocksZwykle bloki wodne VGA typu full-cover dedykowane są kartom graficznym opartych wyłącznie o referencyjne rozwiązania (czy to AMD czy to nVidii). Okazuje się jednak, że firma EK Water Blocks ponownie udowodniła, że ma takowe bloki również na konstrukcje niereferencyjne (których ostatnio na rynku dość sporo się pojawia). W ofercie tego potentata w chłodzeniu wodnym dostępne są już bowiem modele bloków EK-FC 5X0 GTX GW. Jak sugeruje już sama nazwa są to konstrukcje dedykowane zarówno kartom Geforce GTX570 jak i GTX580. Co zaś się tyczy przydomku „GW” to być może jest to skrót od „Gainward”.

W każdym razie firma EK Water Blocks postarała się aby można je było zastosować m.in. do schłodzenia kart graficznych typu Gainward GeForce GTX 580 Phantom 3072MB czy też Palit/XpertVision GeForce GTX 570 Sonic 1280MB (pełną listę „kompatybilności” można uzyskać posługując się specjalnym konfiguratorem). Sugerowane ceny? Od ok. 86 do ok. 90 euro.

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*