Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > EK Water Blocks i absolutnie nowa rodzina pompek wodnych

EK Water Blocks i absolutnie nowa rodzina pompek wodnych

EK WB EK-DDC-3.25-X-RESFirma EK Water Blocks postanowiła ostatnio odświeżyć linię produktów bazujących na pompkach z serii DDC oraz D5 (kojarzonych m.in. z marką Swiftech). W ofercie popularnej słoweńskiej marki od teraz dostępne więc mamy dwie nowe koncepcje oparte o pompki z serii D5 (EK-D5 Vario X-TOP oraz EK-D5 Vario X-RES) oraz kilka pomysłów na bazie pompek z serii DDC. W tym drugim przypadku przewidziano zarówno koncepcje ze zintegrowanym rezerwuarem (EK-DDC 3.25 X-RES oraz EK-DDC 3.2 PWM X-RES) jak też tandem montowany w obrębie jednej zatoki 5.25″ i wyposażony w dwie pompki z serii DDC (EK-BAY RES Dual DDC 3.25 oraz EK-BAY RES Dual DDC 3.2 PWM).

EK WB EK-D5-Vario-X-RESEK WB EK-D5-Vario-X-TOPEK WB EK-BAY-RES-Dual-DDCCo ciekawe spektrum cenowe nowych wizji od EK Water Blocks jest dość duże. W zależności bowiem od interesującej nas koncepcji trzeba się będzie przygotować na wydatek od ok. 83 euro do ok. 205 euro (sugerowane ceny detaliczne) a to tylko wydatek na część układu wodnego…

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*