Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > EK Water Blocks EK-VGA Supremacy – nowe uniwersalne bloki wodne na GPU

EK Water Blocks EK-VGA Supremacy – nowe uniwersalne bloki wodne na GPU

EK Water Blocks EK-VGA Supremacy

Firma EK Water Blocks całkowicie „przebudowała” swoją serie uniwersalnych bloków wodnych na karty graficzne. Od teraz w jej ofercie są bowiem dostępne wylącznie blok z serii EK-VGA Supremacy. Bloki to to bezpośredni następcy bardzo popularnych swojego czasu bloków wodnych z serii EK-VGA Supreme HF. Warto jednak zauważyć, że w przypadku EK-VGA Supremacy producent deklaruje zauważalny wzrost wydajności bloku przy jednoczesnej redukcji oporu dla przepływającej przez blok cieczy. Warto także być świadomym, że do bloków z serii EK-VGA Supremacy fabrycznie dołączany będzie zestaw montażowy z serii Easy Mount oraz tubka / porcja pasty termoprzewodzącej Arctic MX-2. Oczywiście wszystkie te nowe bloki będą utrzymane w konwencji design’u CSQ.

Co zaś się tyczy kompatybilności bloków z serii EK-VGA Supremacy, to będzie je można zamontować praktycznie na każdej karcie graficznej z rozstawem otworów montażowych od 53 x 53 mm do 58 x 58 mm (ą to bowiem bloki wodne na sam rdzeń karty). Producent przewidział kilka wersji bloków z serii EK-VGA Supremacy: Plexi, Plex+Nickel, Acetal oraz oczywiście Acetal+Nickel. Sugerowana cena bloków wodnych EK-VGA Supremacy zawiera się w przedziale od ok. 50 do ok. 55 euro (zależnie od modelu bloku).

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*