Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > EK Water Blocks EK-Supreme LTX CSQ – przystępne cenowo nowe bloki wodne

EK Water Blocks EK-Supreme LTX CSQ – przystępne cenowo nowe bloki wodne

EK-Supreme LTX CSQ

Popularna firma EK Water Blocks (specjalizująca się w chłodzeniu wodnym) wprowadziła nie tak dawno do swojej oferty długo oczekiwaną serię ekonomicznych bloków wodnych CPU – EK-Supreme LTX CSQ. Jak pamiętają co niektórzy użytkownicy bloki z serii LTX charakteryzowały się niegdyś m.in. dobrym stosunkiem cena/wydajność i prawdopodobnie nie inaczej będzie i w tym przypadku.

Nowe bloki CPU od EK Water Blocks kosztować będą bowiem na naszym rynku 145-165 zł (sugerowane ceny detaliczne). Ceny te są troszkę zróżnicowane ze względu na różnicę w materiale, z którego wykonano top bloku (plexi lub acetal) oraz nitkowanie (lub jego brak). Przewidziano następujące wersje bloków EK-Supreme LTX CSQ: Plexi, Plexi+Nickel, Acetal i Acetal+Nickel.

EK-Supreme LTX CSQ

Bloki CPU z serii EK-Supreme LTX CSQ utrzymane są w konwencji design’u “CSQ” (charakterystyczne okręgi na topie bloku) i są kompatybilne będą z procesorami Intel (LGA 775, 1155, 1156, 1366 2011).

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*