Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > EK Water Blocks EK-Supremacy – teraz w wersji Clean CSQ

EK Water Blocks EK-Supremacy – teraz w wersji Clean CSQ

EK Water Blocks EK-Superemacy Clean CSQ

Chyba nie od dziś wiadomo, że wprowadzając do swojej oferty bloki wodne z serii CSQ firma EK Water Blocks trochę „zaryzykowała”.  Jednym użytkownikom bloki owe bardzo się podobały a innym niekoniecznie. W każdym razie wydaje się, że producent ten posłuchał głosu opinii publicznej gdyż ostatnio wprowadził do swojej oferty nowe bloki wodne na CPU – Clean CSQ. Jak łatwo się domyślić są już one pozbawione charakterystycznych „okręgów” na topach, jednak zdecydowano się zostawić stylowe okrągłe logo producenta. Warto też zaznaczyć, że do każdego bloku EK Water Blocks EK-Supremacy Clean CSQ producent dodaje zestaw aż trzech backplate’ów.

Bloki wodne EK Water Blocks EK-Supremacy Clean CSQ występować będą w czterech wersjach: Plexi, Acetal, Plexi + Nickel oraz Acetal + Nickel. W zależności od interesującego nas modelu musimy w domowym budżecie znaleźć od ok. 60 do ok. 66 euro (sugerowane ceny detaliczne).

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*