Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > EK-Supremacy – nowe bloki wodne od EK Water Blocks

EK-Supremacy – nowe bloki wodne od EK Water Blocks

EK-Supremacy Acetal+Nickel

Popularna firma EK Water Blocks (kojarzona z dobrej klasy komponentami do chłodzenia wodnego) poszyła swoją ofertę o nowe bloki wodne – EK-Supremacy. W założeniu są to bloki wydajniejsze i mniej restrykcyjne dla cieczy niż obecnie dostępna seria bloków – Supreme HF. Jak nietrudno się domyślić EK-Supremacy to będzie po prostu nowy high-end od EK Water Blocks, który za jakiś czas zastąpi obecną topową serię tej marki. Warto zwrócić uwagę, że jest to też nowy „rozdział” w kwestii desin’u topów od EK Water Blocks. Na topach są bowiem dość specyficzne „wzory” zaś plexi stosowana w dwóch wersjach bloków jest „matowa” (niestety nie jest zatem przezroczysta – patrz zdjęcie w dalszej części newsa).

EK-Supremacy Acetal+Nickel

Blok EK-Supremacy kompatybilne są zarówno z procesorami AMD (Socket 754, 939, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1) jak też Intel (LGA 1155, 1156, 1366 oraz 2011). Naturalnie producent przewidział kilka wersji tych bloków: Acetal, Plexi, Acetal+Nickel oraz Plexi+Nickel. Ceny poszczególnych bloków zawierać się będą w przedziale 60-66 euro (sugerowane ceny detaliczne).

EK-Supremacy Plexi+Nickel

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*