Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > EK Supremacy MX czyli tańsze bloki wodne

EK Supremacy MX czyli tańsze bloki wodne

EK WB Supremacy MX

Nie od dzisiaj wiadomo, że dobrej klasy chłodzenie wodne zawsze „swoje kosztuje”. Tym bardziej cieszy fakt, że od czasu do czasu firmy wyspecjalizowane w tematyce „wodowania” wydają bardziej przystępne cenowo produkty. I tak np. tż przed tegorocznym dniem zakochanych firma EK Water Blocks przygotowała tańsze wersje bloków wodnych dla CPU – Supremacy MX.

Na tle high-endowych bloków wodnych są to zauważalnie przystępniejsze cenowo konstrukcje oferujące tzw. klasyczny design (patrz dostępne zdjęcia), sprawdzony z serii EVO  dobry przepływ cieczy a ponadto wersja z topem z plexi pozwoli użytkownikom na bardzo efektowne podświetlenie bloku za pomocą diod (patrz poniższe zdjęcie).

EK WB Supremacy MX

W zależności od interesującej kogoś wersji bloku (platforma AMD / Intel oraz top z Acetalu / Plexi) trzeba będzie przygotować 43-45 euro (sugerowane ceny detaliczne). Warto też nadmienić, że wraz z blokiem wodnym otrzymujemy nie tylko niezbędne akcesoria montażowe ale również i w tubce porcję pasty termoprzewodzącej w postaci EK-Tim Ectotherm.

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*