Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Dwa wydajne tablety od Manta

Dwa wydajne tablety od Manta

Dwa wydajne tablety od Manta

Dobrze znana na rynku IT firma Manta zaprezentowała dwa nowe tablety: MID1004 oraz MID1004 3G, które zaliczyć można do jednych z najwydajniejszych urządzeń tego producenta na rynku. „Sercem” tych tabletów jest dwurdzeniowy Cortex A9 RK3066, którego rdzenie taktowane są zegarem 1,6 GHz. Specyfikacja techniczna mówi również o procesorze graficznym Mali-400 (zajmującym się akceleracją 3D Open GL V2.0) oraz o 1GB pamięci operacyjnej i pamięci wewnętrznej o pojemności 16GB.

Wyświetlaniem obrazu zajmuje się 10″ ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, który został wykonany w technologii IPS dzięki czemu użytkownik może cieszyć się żywymi barwami oraz szerokimi kątami widzenia. Akumulator zasilający urządzenia ma pojemność aż 7600mAh i według producenta powinien zagwarantować do 10 godzin nieprzerwanej, intensywnej pracy na jednym naładowaniu.

Kolejnym atutem jest zastosowanie modułu WiFi 802.11b/g/n, a dodatkowo na rynku pojawi się model z modemem 3G pracującym w standardzie HSDPA 900/2100, który umożliwi korzystanie z mobilnego internetu – w tym również Aero2. Urządzenie ma działać pod systemem Google Android 4.1

Daty premiery ani ceny tabletów nie zostały na razie ujawnione.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*