Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Duke Nukem Forever – demo jest tuż tuż?

Duke Nukem Forever – demo jest tuż tuż?

Duke Nukem Forever to jedna z gier, która jeszcze nie powstała a już została owiana legendą. Mało tego, jest to jeden z tych typów gier, które „poszczycić się” mogą najdłuższym czasem produkcji. Tytuł ten miał bowiem pierwotnie trafić na „poczciwe PieCe” kilkanaście lat temu jednak różne koleje losu (m.in. spór o prawa do tytułu) sprawiły, że co i raz produkcja nad tą grą była zawieszona. Dopiero w tym roku nastąpił pewnego rodzaju przełom i zakomunikowano światu, że gra trafi do użytkowników „już” w 2011 roku. Fakt ten zdaje się potwierdzać ostatnia oficjalna prezentacja studia Gearbox.

Dzięki temu wiadomo, że Duke Nukem Forever jest w bardzo zaawansowanej fazie produkcji i bez problemu zagości na komputerach i konsolach w przyszłym roku. Mało tego, mówi się także, że za jakiś czas będzie dostępna wersja demonstracyjna dla każdego.

Cóż, czekamy zatem…Kilkanaście lat wytrzymaliśmy to  poczekamy jeszcze te kilka miesięcy…

Źródło: Guru3D.com

Trackbacks for this post

  1. Duke Nukem Forever – demo naprawdę jest tuż tuż – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] teorii demo gry Duke Nukem Forever było “tuż tuż” jeszcze pod koniec minionego roku. W praktyce okazało się jednak,…

Comments are now closed for this article.