Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Dragon Space 2? A nie, to tylko armor Isaaca w Dragon Age 2…

Dragon Space 2? A nie, to tylko armor Isaaca w Dragon Age 2…

Wprawdzie premiera jednego z głośniejszych tytułów tego roku – Dead Space 2 –  już lada dzień a drugiego –Dragon Age 2 – za niespełna dwa miesiące jednak już teraz jest coś co je szczególnie łączy. Okazuje się, że jest to nic innego jak specjalny ekwipunek (tzw. „set”) dla przyszłych graczy Dragon Age 2. Zestaw „gadżetów” nosi nazwę Sir Isaac’s of Clark Armor (nie do końca wiadomo ale być może jest to „Ser Isaac’s of Clark Armor”) i w jego skład wchodzą takie elementy jak ciężka zbroja, specjalne obuwie, rękawice oraz hełm.

Taki „set” będzie dostępny dla każdego, kto zakupi grę Dead Space 2 (a potem oczywiście Dragon Age 2). Wraz z Dead Space 2 gracz otrzyma bowiem jednorazowy kod, dzięki któremu jego postać w Dragon Age 2 będzie mogła wyglądać identycznie jak Isaaac Clark w Dead Space 2. Cóż, trzeba przyznać, że forma promocji ciekawa tylko szkoda tylko, że aby w pełni ją wykorzystać trzeba kupić obie gry…

Źródło: Shacknews.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*