Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Dragon Age 2 to nie tylko DX9 ale także DX10 i DX11

Dragon Age 2 to nie tylko DX9 ale także DX10 i DX11

Dragon_Age_2_logoWczoraj miała miejsce oficjalna premiera dość długo oczekiwanego tytułu RPG – Dragon Age 2. Wprawdzie od jakiegoś mogliśmy mieć do czynienia z namiastką gry (dzięki wersji demonstracyjnej) jednak  ostatecznie okazało się, że było ono bardziej „okrojone” niż można się było spodziewać. Nie chodzi tutaj bynajmniej o fakt personalizacji głównego bohatera czy też brak dostępu do ekwipunku. W demie było po prostu dostępne jedynie środowisko DX9 zaś w pełnej wersji gry przewidziano dodatkowe „wodotryski” znane z DX11.

Okazuje się więc, że twórcy gry dla osób posiadających mocniejszy sprzęt przewidzieli takie „graficzne bajery” jak chociażby tesselację (dla kart z DX11), dynamic lighting (dla kart z DX10 i DX11), screen space ambient occlusion (SSAO) czy też diffusion depth of field (dla kart z DX11). Cóż, nie pozostaje teraz nic innego jak samemu przekonać się o nowych opcjach graficznych :)

Źródło: NeoSeeker.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*