Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Dragon Age 2 i „łatanie” po premierze

Dragon Age 2 i „łatanie” po premierze

Dragon_Age_2_logoPo kilku recenzjach oraz dość sporej ilości niezbyt pochlebnych opinii użytkowników wydano patch 1.01 do Dragon Age 2 oraz specjalną „paczkę” z teksturami w wyższej rozdzielczości. Jak nietrudno się domyślić patch eliminuje kilka błędów z zakresu rozgrywki (np. np. problem z zapisywaniem stanów gry na platformach wyposażonych w procesory jednordzeniowe czy też blokada dialogów na platformie Steam po zmianie języka) zaś lepsze tekstury mają oczywiście nieco poprawić oprawę wizualną (co ciekawe mówi się, że aby w pełni „docenić” owe lepsze tekstury wymagane jest posiadanie karty z DX11 i 1 GB pamięci).

Stosowny patch 1.01 i paczkę z teksturami Hi-Res pobrać można m.in. stąd. Cóż, może w końcu teraz będą uzasadnione stosunkowo wysokie wymagania w kwestii DX11. W każdym razie nie omieszkam tego sprawdzić w swojej recenzji Dragon Age 2 :)

Źródło: Guru3D.com

Trackbacks for this post

  1. Dragon Age 2 – klasyczny RPG czy efektowny hack’n’slash? – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] AMD Radeon HD6850 – kiedy liczy się każdy skrawek miejscaDragon Age 2 i “łatanie” po premierzeCubitek Magic Cube –…

Leave a Comment

*