Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Dostawy dysków Western Digital i Samsung wstrzymane. Czy dyski HDD będą jeszcze droższe?

Dostawy dysków Western Digital i Samsung wstrzymane. Czy dyski HDD będą jeszcze droższe?

Samsung F1 HDDJuż kilka miesięcy temu niemal oficjalnie zapowiadano wzrosty cen dysków HDD. Jak się teraz przekonujemy było w tym więcej niż „ziarno prawdy” gdyż obecne ceny dysków są wręcz zatrważająco wysokie. Dodajmy do tego jednak jeszcze fakt, że zjawisko takie zostanie zapewne spotęgowane przez tegoroczną powódź w Tajlandii oraz pewną „nowinę” a okazać się może, że w tym roku na Gwiazdkę będziemy kupować tylko dyski SSD. Ową „nowiną” może być chociażby to, że ponoć tacy potentaci jak Western Digital i Samsung (aczkolwiek nie wiem czy nie powinno się już używać wyłącznie nazwy Seagate) wstrzymali dostawy dysków z powodu rzekomego braków komponentów do ich produkcji.

Jeśli faktycznie jest to prawda, to jest to niewątpliwie szansa dla wszystkich producentów dysków SSD. Ciekawe tylko czy i oni nagle nie podwyższą cen wiedząc, że tylko ich dyski będą dostępne bez problemu? Cóż, czas pokaże…

Źródło: SemiAcurrate.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*