Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > DeepCool Dukase – debiutancki pazur czy plastic-fantastic?

DeepCool Dukase – debiutancki pazur czy plastic-fantastic?

DeepCool Dukase

Firma DeepCool na naszym rynku nie jest może uznawana za zbyt popularną, jednakże jest szansa, że za jakiś czas się to zmieni. Okazuje się bowiem, że plany wydawnicze tejże firmy poszerzyły się o obudowy komputerowe. Debiutancki model obudowy to Dukase. Jest to konstrukcja typu midi-tower (504 x 213 x 482 mm – wysokość x szerokość x długość) oferująca dość ciekawy design (patrz dostępne zdjęcia), sporo miejsca do zagospodarowania (m.in. 170 mm na cooler CPU), okno z plexi oraz fabryczne wyciszenie (klapka na froncie oraz demontowalna maskownica topu).

DeepCool Dukase - Debiutancka obudowa

DeepCool Dukase – debiutancki cichy pazur?

DeepCool Dukase

Warto zauważyć, że obudowa ta posiada również maskownicę zasilacza, bez-narzędziwoy montaż napędów 5.25″ oraz pre-instalowany jeden wentylator typu 120 mm (z tyłu). Obudowa DeepCool Dukase trafić ma na rynek w grudniu bieżącego roku a kosztować ma ok. 70 dolarów (bez VAT-u).  Czy tego typu fabrycznie wyciszona obudowa to faktycznie swoisty „debiutancki pazur” czy też „plastic-fantastic” (brak mat wyciszających) na miarę niektórych obudów NZXT? Cóż, czas pokaże…

Źródło: Guru3D.com

One Comment

  1. W sumie dość ciekawy debiut :)

Leave a Comment

*