Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Dead Space 3 – data premiery

Dead Space 3 – data premiery

Dead Space 3 - logo

Kilka miesięcy temu fanów serii Dead Space wręcz „naelektryzowała” wiadomość na temat prac nad trzecią już odsłoną tego nietuzinkowego survival horroru. Kończą się już prawie tegoroczne wakacje i trochę o niej przycichło…aż do teraz. Ostatnio bowiem wydawcy gry zadeklarowali, że prace nad Dead Space 3 idą na tyle dobrze, iż można śmiało podać nawet już oficjalną premierę gry. W teorii premiera Dead Space 3 ma nastąpić na początku lutego przyszłego roku (a dokładnie 5 lutego). Co ciekawe deklaruje się także jednoczesną premierę Dead Space 3 i na konsole (XBox 360, Playstation 3) i na „poczciwe PieCyki”.

Wydaje się, że data 5 luty 2013 jest dość odległą, jednak na chwilę obecną usprawiedliwiam to np. chęcią twórców gry do stworzenia świetnej odmiany na PC ;)

Źródło: Shacknews.com

Trackbacks for this post

  1. Dead Space 3 - tryb multiplayer będzie dość nietypowy | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] grę Dead Space 3 czeka chyba każdy fan produkcji w stylu horror / survival. Jedni czekają, żeby znowu poczuć…

Leave a Comment

*